Kampaň Buď ACTIVE! bojuje proti stresu na pracovisku Kampaň Buď ACTIVE! bojuje proti stresu na pracovisku

06.06.2019

Kampaň Buď ACTIVE! bojuje proti stresu na pracovisku

Slovenskí zamestnanci podľa štatistického úradu Eurostat trávia v práci priemerne o 2 hodiny viac času, ako by mali, čo je jedným z dôvodov, prečo sú neustále v strese. Viaceré slovenské firmy sa po vzore zo zahraničia rozhodli pre svojich zamestnancov vytvoriť relaxačné miestnosti či im poskytnúť iné benefity v snahe bojovať so stresom. Kampaň Buď ACTIVE! im má v tomto boji pomôcť.

ZISTI VIAC
5 superpotravín, ktoré by ste mali pridať túto jar do jedálnička

12.04.2019

5 superpotravín, ktoré by ste mali pridať túto jar do jedálnička

Väčšina z nás sa na príchod slnečných lúčov, kvitnúcich lúk a teplého počasia veľmi teší. So slnečným počasím zároveň prichádza aj motivácia zlepšiť svoju kondíciu a zdravšie sa stravovať. Ktoré SUPERPOTRAVINY by sme mali zaradiť túto jar do jedálnička? Pýtali sme sa nutričnej poradkyne Jany Trebulovej.

ZISTI VIAC
5 vecí, ktoré ste o chia semienkach nevedeli

15.03.2019

5 vecí, ktoré ste o chia semienkach nevedeli

Vitamíny, minerály, stopové prvky, vláknina. To všetko v sebe ukrýva najväčší rastlinný zdroj omega-3 mastných kyselín. Vyskúšali ste už na raňajky jogurtový nápoj s CHIA semiačkami? Naštartujte svoj deň starovekou silou Aztékov!

ZISTI VIAC
Slovenský národný klenot? Uznávaná etnologička odpovedá: Modrotlač! Slovenský národný klenot? Uznávaná etnologička odpovedá: Modrotlač!

18.01.2019

Slovenský národný klenot? Uznávaná etnologička odpovedá: Modrotlač!

BRATISLAVA – Koncom novembra Slovákov potešila správa o tom, že modrotlač zapísali do svetového zoznamu UNESCO. Ide pritom iba o šiesty slovenský zápis do reprezentatívneho zoznamu nehmotného kultúrneho dedičstva ľudstva. Na to, ako vlastne modrotlač vznikla a prečo je pre našu kultúru dôležitá, sme sa opýtali uznávanej etnologičky Kataríny Nádaskej.

ZISTI VIAC
Obaly našich výrobkov plne rešpektujú zdravie človeka aj životné prostredie Obaly našich výrobkov plne rešpektujú zdravie človeka aj životné prostredie

16.10.2018

Obaly našich výrobkov plne rešpektujú zdravie človeka aj životné prostredie

RAJO, a. s., používa na balenie širokého sortimentu svojich výrobkov materiály, ktoré sa vyrábajú v súlade s prísnou legislatívou SR a EÚ.

ZISTI VIAC
Vďaka programu Welfare pochádza mlieko Rajo z dobrých podmienok

18.09.2018

Vďaka programu Welfare pochádza mlieko Rajo z dobrých podmienok

Program Welfare hospodárskych zvierat v rámci ich chovu a starostlivosti o nich definuje podmienky, v ktorých sa môžu prirodzene správať a nie sú vystavované fyzickej a psychickej nepohode, chorobám, strachu a stresu.

ZISTI VIAC
Všetky výrobky Rajo spĺňajú prísne kritériá Európskej únie

15.08.2018

Všetky výrobky Rajo spĺňajú prísne kritériá Európskej únie

Spoločnosť RAJO, a. s., od svojho vzniku vždy dbala o vysokú kvalitu svojich produktov. Všetky výrobky pod značkou Rajo sa preto vyrábajú v súlade s prísnou legislatívou Európskej únie.

ZISTI VIAC
Obľúbené maslo z Rajo si roky drží vysokú kvalitu Obľúbené maslo z Rajo si roky drží vysokú kvalitu

03.07.2018

Obľúbené maslo z Rajo si roky drží vysokú kvalitu

Vedenie spoločnosti RAJO, a.s., sa v snahe zachovať vysokú kvalitu masla rozhodlo pred viac ako desiatimi rokmi presunúť výrobu do mliekarne Meggle v bavorskom meste Wasserburg. Dôvodom bola takmer 100-ročná tradícia vo výrobe masla v materskej spoločnosti a overená technológia výroby.

ZISTI VIAC